See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem wraz z przyczepą cysterną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: 1) Część nr 1 – dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem - 1 szt. 2) Część nr 2 – dostawa przyczepy cysterny - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 218722-2025
Interne Kennung: 3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przyczepy cysterny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyczepy cysterny - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter