See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla Apteki Ogólnodostępnej SP ZOZ MSWiA w Koszalinie
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych dla Apteki Ogólnodostępnej SP ZOZ MSWiA w Koszalinie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty farmaceutyczne cz.1
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Produkty farmaceutyczne cz.2
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Asortyment MD
Beschreibung: Asortyment MD
Los: LOT-0004
Titel: Produkty farmaceutyczne cz.3
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne cz.3
Los: LOT-0005
Titel: Produkty farmaceutyczne cz.4
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne cz.4