See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Rozbudowa systemów informatycznych Szpitala". Projekt KPO "Cyfrowa transformacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa systemów informatycznych Szpitala”. Projekt KPO Cyfrowa transformacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierają Załączniki nr 2.1-2.4 do SWZ - Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamówienie jest realizowane w związku realizacją projektu pn.: „Cyfrowa transformacja Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania D1.1.2. Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia oraz ze środków Województwa Mazowieckiego i zgodnie z umową nr KPOD.07.03IP.100070/25/KPO/117/2025/603. 4. Zamawiający przez podanie w SWZ nazw własnych produktów będących przedmiotem zamówienia, określa minimalne parametry techniczne, cechy użytkowe oraz jakościowe, jakim powinny odpowiadać produkty równoważne, aby spełniały stawiane wymagania. 5. Ilekroć przedmiot zamówienia został opisany za pomocą znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę, lub norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych przyjmuje się, iż opisowi temu towarzyszy określenie „lub równoważny”. Zamawiający stosownie do art. 101 ust. 4 Ustawy dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 6. Wykonawca, który w ofercie powoła się na zastosowanie produktów równoważnych do opisywanych w SWZ, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, poprzez wpisanie nazwy i konfiguracji produktu równoważnego w formularzu ofertowym oraz wykazanie równoważności oferowanego produktu w stosunku do danej pozycji w tabeli Parametrów technicznych oferowanego sprzętu 7. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 8. Wykonawca może złożyć ofertę na 4 części lub na wybraną przez siebie część lub części. 9. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 10. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: Część 1 - Pakiet 1 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, 48000000-8 – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne Część 2 - Pakiet 2 48000000-8 – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 48610000-7 – Systemy baz danych, 72263000-6 – Usługi wdrażania oprogramowania, Część 3 - Pakiet 3 72317000-0 - Usługi przechowywania danych, Część 4 - Pakiet 4 72260000-5 – Usługi w zakresie oprogramowania, 48180000-3 – Pakiety oprogramowania medycznego, 48814000-7 – Systemy Informacji medyczne.
Vorherige Bekanntmachung: 321875-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z uwagi na niewystarczający czas do przeprowadzenia pełnej procedury występuje konieczność zastosowania skróconego terminu składania ofert pod groźbą utraty finansowania ze środków Unii Europejskiej i Województwa Mazowieckiego. Postępowanie nie zostało wszczęte w terminie pozwalającym na zastosowanie pełnej procedury, ponieważ nie było wiadomo, czy uda się wyłonić Wykonawcę w ramach poprzedniego postępowania na KPO i czy przedmiot zamówienia zostanie skutecznie dostarczony, co w konsekwencji spowodowałoby, że wydatek jest niecelowy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Pakiet 1 "Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia"
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2.1 do SWZ
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Pakiet 2 "Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy"
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2.2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0003
Titel: Część 4 - Pakiet 4 "Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych"
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2.4 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 - Pakiet 3 "Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - odmiejscowienie kopii bezpieczeństwa - backup w chmurze"
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2.3 do SWZ
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung