2. Verfahren
Verfahren
Titel: Conditionerende Onderzoeken
Beschreibung: Aanbesteding voor de scope van conditionerende onderzoeken. Zie aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71317000 Beratung im Bereich Gefahrenschutz und -kontrolle, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71351914 Archäologische Untersuchungen, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90712000 Umweltplanung, 90713000 Beratung in Umweltfragen, 90715100 Untersuchung von Chemikalien- und Ölverschmutzungen, 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71330000 Diverse technische dienstverlening
Aanvullende classificatie (cpv): 71313000 Advies inzake milieutechniek, 71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden, 71317000 Advies inzake beveiliging en risicobeheersing, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71332000 Geotechnische diensten, 71351914 Archeologische diensten, 90700000 Milieuzorgdiensten, 90711000 Milieueffectstudie voor andere dan bouwwerkzaamheden, 90712000 Milieuplanning, 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek, 90715100 Diensten voor onderzoek naar vervuiling door chemische stoffen en olie, 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000