2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej czynnej dla grupy zakupowej pod przewodnictwem Gminy Liw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (Dz.U. z 2026 r., poz. 43 )zwanej dalej dostawą energii elektrycznej czynnej, w prognozowanej łącznej ilości w okresie trwania umowy około 35,5 GWh dla niżej wymienionych Stron porozumienia: Gmina Liw– występujący w postępowaniu jako Lider Grupy zakupowej 1. Gmina Liw 2. Miasto Węgrów 3. Miasto Sokołów Podlaski 4. Gmina Radziejowice 5. Gmina Korytnica 6. Gmina Łochów 7. Gmina Sochaczew 8. Gmina Sabnie 9. Gmina Mszczonów 10. Gmina Nowa Sucha 11. Gmina Zaręby Kościelne 12. Gmina Stoczek 13. Gmina Baranów 14. Powiat Sokołowski 15. Powiat Węgrowski
Interne Kennung: FZP 271.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (Dz.U. z 2026 r., poz. 43 )zwanej dalej dostawą energii elektrycznej czynnej, w prognozowanej łącznej ilości w okresie trwania umowy około 35,5 GWh dla niżej wymienionych Stron porozumienia: Gmina Liw– występujący w postępowaniu jako Lider Grupy zakupowej 1. Gmina Liw 2. Miasto Węgrów 3. Miasto Sokołów Podlaski 4. Gmina Radziejowice 5. Gmina Korytnica 6. Gmina Łochów 7. Gmina Sochaczew 8. Gmina Sabnie 9. Gmina Mszczonów 10. Gmina Nowa Sucha 11. Gmina Zaręby Kościelne 12. Gmina Stoczek 13. Gmina Baranów 14. Powiat Sokołowski 15. Powiat Węgrowski Wykonawca najpóźniej na dzień rozpoczęcia realizacji zamówienia w dniu podpisania umowy z poszczególnymi Zamawiającymi będącymi członkami grupy zakupowej winien posiadać zawarte umowy lub promesę umowy o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej z operatorami systemu dystrybucyjnego: PGE DYSTRYBUCJA S.A., (Odział W-wa, Białystok i Łódź), Oświadczenie Wykonawcy, że posiada aktualną umowę lub promesę umowy z właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (dalej: „OSD”) umożliwiającą sprzedaż energii elektrycznej za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej OSD, do obiektów Zamawiającego będzie warunkiem podpisania umowy o zamówienie publiczne. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”), stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ zawiera listę PPE (załączniki od 8_1 do 8_15 w katalogu załącznika nr 8 do SWZ) to jest punktów poboru energii, które w ramach zamówienia będą obsłużone.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z zapisem art. 441 p.z.p. przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji i zamówienia dostawy energii elektrycznej po cenach jakie Wykonawca określił w swojej ofercie. Dostawa energii elektrycznej objętej prawem opcji nie może przekroczyć 50% podstawowego zakresu przedmiotu zamówienia.