2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van buitenschoolse kinderopvang (BKO) in het kader van het BOA-decreet op het grondgebied Sint-Pieters-Leeuw
Beschreibung: Voorwerp van de diensten Organisatie van buitenschoolse kinderopvang (voor- en naschoolse opvang, woensdagnamiddagopvang en vakantieopvang) voor het lokaal bestuur Sint-Pieters-Leeuw, in het kader van het BOA-decreet. Organisatie van middagopvang per school, gelegen op het grondgebied Sint-Pieters-Leeuw.
Interne Kennung: PPP01P-2957/6408/2026-652
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-652_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Varianten: Vrije en toegestane varianten worden niet toegelaten. Opties: Er is één vereiste optie voorzien: Optie 2: vakantieopvang tijdens de zomervakantie – zie III.5). => NAKIJKEN OF NUMMERING FINAAL KLOPT Vrije opties zijn niet toegelaten. Na gunning van de basisopdracht (Optie 1) beslist het lokaal bestuur op basis van het beschikbare budget of Optie 2 (vakantieopvang zomervakantie) eveneens wordt gegund aan de geselecteerde dienstverlener. De meerkost (inventaris Optie 2) en het eventuele financieel voordeel voor de opdrachtgever worden daarvoor als basis gebruikt. Dit besluit valt buiten de gunningsprocedure en de prijsscore.)