2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup przyrządów pomiarowych w podziale na 6 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa przyrządów pomiarowych. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 099/MZP/2025/P/KBO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Tester radiokomunikacyjny z VoIP, tester ILS/VOR, rozszerzenie VoIP dla testera radiokomunikacyjnego Rohde & Schwarz, sonda pomiaru mocy szczytowej, analizator sieci
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Tester telekomunikacyjny
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Kamera termowizyjna
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Szerokopasmowy czujnik mocy RF
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Reflektometr OTDR
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Generator arbitralny