454953-2026 - Ergebnis
Polen – Parkuhren – Zakup części zamiennych do parkomatów firmy Parkeon model Strada
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup części zamiennych do parkomatów firmy Parkeon model Strada
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części do parkomatów firmy Parkeon model Strada., b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: - projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, - opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, - tabeli cenowej, stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ. c) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów itp. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. d) Wymagany okres gwarancji: Minimalny okres gwarancji na przedmiot umowy wynosi 24 miesiące, a Maksymalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy. Oferty zawierające okres gwarancji krótszy niż 24 miesięcy zostaną odrzucone. e) Termin wykonania zamówienia: do 60 dni od zawarcia umowy. f) Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności związane z realizacją zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung266021-2026
Interne Kennung10/III/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup części zamiennych do parkomatów firmy Parkeon model Strada.
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części do parkomatów firmy Parkeon model Strada. b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów: - projektowanych postanowień umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, - opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, - tabeli cenowej, stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ. c) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów itp. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. d) Termin wykonania zamówienia: do 60 dni od zawarcia umowy.