2. Verfahren
Verfahren
Titel: „VŘ na implementaci Podproduktů 1-7 v rámci I. Hlavního produktu“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je implementace opatření 1 a 2 pro podprodukty 1-7 v rámci projektu „Řešení dostupnosti, bezpečnosti a odolnosti VIS a DTM“, reg. č. CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_092/0008801
Interne Kennung: KÚOK/55809/2025/OKŘ/358
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1: OPATŘENÍ Č. 1 - VYBAVENÍ ZÁLOŽNÍHO DATOVÉHO CENTRA
Beschreibung: V rámci opatření je plánováno zřízení geograficky odděleného záložního datového centra pro bez výpadkový provoz informačních systémů zadavatele. Toho bude dosaženo přesunem vybraných prvků ze stávající lokality zadavatele a pořízením a implementací nových prvků do záložního datového centra. Výsledkem bude dvojice plně redundantní infrastruktury v režimu active-active pro provoz informačních systémů zadavatele.
Interne Kennung: KÚOK/55809/2025/OKŘ/358-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2: OPATŘENÍ Č. 2 – VULNERABILITY MANAGEMENT ÚŘADU
Beschreibung: V rámci opatření č. 2 je plánováno pořízení softwaru pro provádění skenů zranitelnosti, jeho implementace do prostředí zadavatele a zaškolení administrátorů.
Interne Kennung: KÚOK/55809/2025/OKŘ/358-2
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software