2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging gegunde opdracht levering maai-harkcombinatie
Beschreibung: Waterschap Rijn en IJssel (hierna: WRIJ) brengt met deze aankondiging marktpartijen op de hoogte van de gunning van de opdracht voor de levering van een maai-harkcombinatie aan Kruse Ootmarsum.
Interne Kennung: 353246
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Waterschap Rijn en IJssel (hierna: WRIJ) brengt met deze aankondiging marktpartijen op de hoogte van de gunning van de opdracht voor de levering van een maai-harkcombinatie aan Kruse Ootmarsum. De opdracht ziet op de levering van één maai-harkcombinatie, inclusief alle voor normaal gebruik noodzakelijke onderdelen, koppelingen, documentatie, ingebruikstelling, instructie en eventuele garantie- en serviceafspraken. De exacte leveringsomvang wordt vastgelegd in de overeenkomst met de opdrachtnemer.
Interne Kennung: 1