2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników i członków rodzin pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest udzielenie pracownikom oraz uprawnionym członkom rodzin pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie ochrony ubezpieczeniowej w zakresie określonym przez Zamawiającego w SWZ. Przedmiotem umów ubezpieczenia zawieranych w ramach niniejszego zamówienia jest grupowe ubezpieczenie na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz struktura wiekowo-płciowa określone są w SWZ.
Interne Kennung: SWZ nr 31222/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001