2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i licencji oprogramowania
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego i licencji oprogramowania dla Zespołu Opieki zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 3 części- zadania. Zadanie nr 1 – Laptopy Zadanie nr 2 – Licencje Windows Server 2025 CAL Zadanie nr 3 – Sprzęt drobny i akcesoria komputerowe 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 2-1, 2-2 i 2-3 oraz Załącznikach nr 1, 5a, 5b, 5c, 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: ZOZ/DZP/PN/19/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Laptopy
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Laptopy - zgodnie z załącznikiem 2-1, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Licencje Windows Server 2025 CAL
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Licencje Windows Server 2025 CAL - zgodnie z załącznikiem 2-2, 5b i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Sprzęt drobny i akcesoria komputerowe
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Sprzęt drobny i akcesoria komputerowe - zgodnie z załącznikiem 2-3, 5c i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682500 Notstromausstattung