See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intergracja systemu CGM Clininet z centralną eRejestracją na potrzeby Poradni Specjalistycznych Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: " Intergracja systemu CGM Clininet z centralną eRejestracją na potrzeby Poradni Specjalistycznych Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi” – sprawa nr ZP /125/ 2025 Zamówienie dotyczy realizacji programu inwestycyjnego W2 CER Program pilotażowy e-Rejestracja, zgodnie z załącznikiem nr 1 – Opis Przedmiotu Zamówienia. Nomenklatura–Wspólny słownik zamówień CPV: 72260000-5; 72262000-9; 72263000-6.
Interne Kennung: ZP/125/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP_125_2025