455087-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Meinungsumfragen – Zaaknr. 31209202; Belevingsonderzoeken hoofdwegen- en hoofdvaarwegennet 2026 t/m 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaaknr. 31209202; Belevingsonderzoeken hoofdwegen- en hoofdvaarwegennet 2026 t/m 2029
BeschreibungZaaknr. 31209202; het over vier (4) jaar uitvoeren van en rapporteren over veertien (14) belevingsonderzoeken onder gebruikers van het Nederlandse hoofdwegennet en hoofdvaarwegennet 1. het tenminste veertien (14) en ten hoogste twintig (20) keer opstellen en uitvoeren van enquêtes in het kader van belevingsonderzoeken 2. het daarbij opstellen van ten minste 14 en ten hoogste 20 concept- en eindrapportages 3. het adviseren over deze specialistische diensten, alsmede het verzorgen van een presentatie na elk onderzoek
Interne KennungZaaknr. 31209202
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79320000 Meinungsumfragen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
TitelBelevingsonderzoeken onder de gebruikers van het hoofdwegen- en hoofdvaarwegennet 2026 t/m 2029
BeschreibungZaaknr. 31209202 voor het over vier (4) jaar uitvoeren van en rapporteren over tenminste veertien (14) belevingsonderzoeken onder gebruikers van het Nederlandse hoofdwegennet en hoofdvaarwegennet 1. het tenminste veertien (14) en ten hoogste twintig (20) keer opstellen en uitvoeren van enquêtes in het kader van belevingsonderzoeken 2. het daarbij opstellen van ten minste 14 en ten hoogste 20 concept- en eindrapportages 3. het adviseren over deze specialistische diensten, alsmede het verzorgen van een presentatie na elk onderzoek
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenHet aan het einde van de looptijd van vier jaar, indien gewenst, verlengen van de opdracht met ten hoogste twee maal een jaar