2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren thuiswerkplekken en aangepast meubilair
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor het faciliteren van een gezonde, veilige en ergonomisch verantwoorde thuiswerkplek voor alle medewerkers van gemeente Westland. Daarbij gelden de volgende uitgangspunten: 1. De Opdrachtnemer levert, monteert, plaats en repareert meubilair op de huisadressen van (nieuwe) medewerkers; 2. Het meubilair voor de thuiswerkplek moet voldoen aan de eisen van de Arbowet, relevan-te NEN/EN normen en de eisen in het Programma van Eisen; 3. De medewerkers kunnen kiezen uit een bureau, bureaustoel, voetensteun en/of laptop-standaard; 4. Refurbished meubilair heeft te allen tijde voorrang boven nieuw meubilair; 5. Bij uitdiensttreding wordt het meubilair retour gehaald door de Opdrachtnemer en indien mogelijk opnieuw ingezet; 6. De Opdrachtnemer draagt zorg voor adequate nazorg, garantie en een helpdesk voor storingen en vragen. Naar verwachting vragen tussen de 50 en 60 nieuwe medewerkers thuiswerkvoorzieningen aan. Dit kan alleen een bureaustoel zijn, alleen een bureau of beide. 90% Van de aanvragen betreft een bureaustoel en 65% een bureau. Aan deze cijfers kunnen geen rechten ontleend worden. Gemiddeld 10 keer per jaar wordt maatwerk meubilair verstrekt.
Interne Kennung: D2026-01138
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er bestaat een optie tot verlenging van maximaal twee (2) maal twaalf (12) maanden. De verlenging dient 3 maanden voor het verstrijken van de Overeenkomst schriftelijk te worden overeengekomen