See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie”
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań dydaktycznych zgodnych z podstawa programową dla zawodu technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych. 4.2. Zamówienie zostało podzielone na 8 części: 4.2.1. 1 część zamówienia: fabrycznie nowy Ciągnik rolniczy o mocy 105-155 KM z systemem automatycznego prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną umożliwiającą dwukierunkową wymianą danych z systemem do zarządzania gospodarstwem – opisany w załączniku nr 1.1 do SWZ – OPZ_ciągnik, 4.2.2. 2 część zamówienia: a) fabrycznie nowy agregat uprawowo-siewny – opisany w załączniku nr 1.2. do SWZ – OPZ_agregat uprawowo-siewny, b) fabrycznie nowy opryskiwacz – opisany w załączniku nr 1.3. do SWZ – OPZ_opryskiwacz, c) fabrycznie nowy rozsiewacz nawozów – opisany w załączniku nr 1.4. do SWZ – OPZ_rozsiewacz nawozów, d) fabrycznie nowy siewnik do kukurydzy – opisany w załączniku nr 1.5. do SWZ – OPZ_siewnik do kukurydzy, 4.2.3. 3 część zamówienia: fabrycznie nowy dron rozpoznawczy – opisany w załączniku nr 1.6. do SWZ – OPZ_dron rozpoznawczy, 4.2.4. 4 część zamówienia: a) fabrycznie nowy symulator ciągnika – opisany w załączniku nr 1.7. do SWZ – OPZ_symulator ciągnika, b) fabrycznie nowy zestaw symulatorów – opisany w załączniku nr 1.8. do SWZ – OPZ_zestaw symulatorów, 4.2.5. 5 część zamówienia: fabrycznie nowe laptopy – opisane w załączniku nr 1.9 do SWZ- OPZ_laptopy, 4.2.6. 6 część zamówienia: fabrycznie nowy prezenter rolnictwa – opisany w załączniku nr 1.10 do SWZ- OPZ_prezenter rolnictwa 4.2.7. 7 część zamówienia: fabrycznie nowa stacja bazowa RTK – opisana w załączniku nr 1.11 do SWZ – OPZ_ stacja bazowa RTK, 4.2.8. 8 część zamówienia: fabrycznie nowa stacja meteo – opisana w załączniku nr 1.12 do SWZ – OPZ_ stacja meteo.
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16141000 Düngemittelstreuer, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 34151000 Fahrsimulatoren, 34150000 Simulatoren, 30213100 Tragbare Computer, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 30214000 Arbeitsplätze, 38127000 Wetterstationen, 34152000 Übungssimulatoren, 32500000 Fernmeldebedarf, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 1 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 1 część zamówienia jest: fabrycznie nowy Ciągnik rolniczy o mocy 105-155 KM z systemem automatycznego prowadzenia RTK i ISOBUS z bramką telematyczną umożliwiającą dwukierunkową wymianą danych z systemem do zarządzania gospodarstwem – opisany w załączniku nr 1.1 do SWZ – OPZ_ciągnik,
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 1 cz.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 2 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 2 część zamówienia jest: a) fabrycznie nowy agregat uprawowo-siewny – opisany w załączniku nr 1.2. do SWZ – OPZ_agregat uprawowo-siewny, b) fabrycznie nowy opryskiwacz – opisany w załączniku nr 1.3. do SWZ – OPZ_opryskiwacz, c) fabrycznie nowy rozsiewacz nawozów – opisany w załączniku nr 1.4. do SWZ – OPZ_rozsiewacz nawozów, d) fabrycznie nowy siewnik do kukurydzy – opisany w załączniku nr 1.5. do SWZ – OPZ_siewnik do kukurydzy,
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 2 cz.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16141000 Düngemittelstreuer, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Los: LOT-0003
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 3 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 3 część zamówienia jest: fabrycznie nowy dron rozpoznawczy – opisany w załączniku nr 1.6. do SWZ – OPZ_dron rozpoznawczy,
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 3 cz.
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Los: LOT-0004
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 4 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 4 część zamówienia jest: a) fabrycznie nowy symulator ciągnika – opisany w załączniku nr 1.7. do SWZ – OPZ_symulator ciągnika, b) fabrycznie nowy zestaw symulatorów – opisany w załączniku nr 1.8. do SWZ – OPZ_zestaw symulatorów,
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 4 cz.
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren, 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0005
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 5 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 5 część zamówienia jest: fabrycznie nowe laptopy – opisane w załączniku nr 1.9 do SWZ- OPZ_laptopy,
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 5 cz.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0006
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 7 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 7 część zamówienia jest: fabrycznie nowa stacja bazowa RTK – opisana w załączniku nr 1.11 do SWZ – OPZ_ stacja bazowa RTK
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 7 cz.
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 32500000 Fernmeldebedarf, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse
Los: LOT-0007
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 8 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 8 część zamówienia jest: fabrycznie nowa stacja meteo – opisana w załączniku nr 1.12 do SWZ – OPZ_ stacja meteo.
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 8 cz.
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen
Los: LOT-0008
Titel: „Zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR Powiercie” - 6 cz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla 6 część zamówienia jest: fabrycznie nowy prezenter rolnictwa – opisany w załączniku nr 1.10 do SWZ- OPZ_prezenter rolnictwa
Interne Kennung: ZSCKR-ZP-1/2026 - 6 cz.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse