45511-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Spezialausbildung – Navazující kvalifikační kurz pro osoby odpovědné za dodržování právních předpisů dle nařízení EU 2017/745 a nařízení EU 2017/746
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNavazující kvalifikační kurz pro osoby odpovědné za dodržování právních předpisů dle nařízení EU 2017/745 a nařízení EU 2017/746
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pro Zadavatele odborně a organizačně zajistit realizaci tříletého navazujícího kvalifikačního vzdělávacího kurzu pro osoby odpovědné za dodržování právních předpisů“ dle nařízení EU 2017/745 a nařízení EU 2017/746 v českém jazyce (dále jen „kurz“)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung40655
Optionen
Beschreibung der Optionen7.1. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění za podmínek dle ust. § 66 zákona pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem. 7.2. Rozsah služeb: Navýšení/Snížení kapacity a ceny kurzu až o 20% v závislosti na zájmu účastníků a naplněnosti kurzů. 7.3. Předpokládaná doba realizace je do 3 let od uzavření smlouvy na původní veřejnou zakázku.