455117-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Dźwierzuty
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Dźwierzuty
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ,,Udzieleniu i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Dźwierzuty” w wysokości 3.500.000,00 PLN (słownie: trzy miliony pięćset tysięcy PLN ) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego w 2026 r. deficytu budżetowego Gminy Dźwierzuty oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ,,Udzieleniu i obsługa kredytu długoterminowego dla Gminy Dźwierzuty” w wysokości 3.500.000,00 PLN (słownie: trzy miliony pięćset tysięcy PLN ) z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego w 2026 r. deficytu budżetowego Gminy Dźwierzuty oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji wznowień