455138-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Frontschaufellader – Törzscsuklós homlokrakodógép beszerzése 2026.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Törzscsuklós homlokrakodógép beszerzése 2026.
Beschreibung: A beszerzés tárgya: 1 db új gyártású törzscsuklós homlokrakodó beszerzése. Ajánlatkérő a debreceni Hulladékkezelő Telepen a tevékenysége során begyűjtött zöld hulladékok komposztálásához új homlokrakodó munkagép beszerzését tervezi a zöldhulladék, valamint a komposzt, mint ömlesztett anyag szállítására, rakodására. Műszaki paraméterek: terheletlen tömeg minimum 12.000 kg, maximum 14.000 kg. rakodási magasság a kanál alsó csapszegénél mérve: min 3.800 mm trágyakanál (nem trágyavilla) minimum 2000 mm széles, 2,1-3,5 m3 A részletes műszaki követelményeket a Műszaki Leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a műszaki adatokat a jelenleg használt munkagép műszaki adatait alapul véve lett meghatározva. Teljesítés helye: Debreceni Regionális Hulladékkezelő Telep (4030 Debrecen, Vértesi út 9/b) A berendezés üzempróbát követően kerül átadásra magyar nyelvű kezelési és karbantartási utasítás / biztonságtechnikai útmutató, CE megfelelőségi nyilatkozat, EK megfelelőségi tanúsítvány, műszaki adatlap, gyártó/forgalmazó konformitási/megfelelőségi nyilatkozata, a szükséges tartozékok birtokában, valamint Ajánlattevő feladata a helyszíni betanítás a munkagép használatára vonatkozóan. Az ajánlathoz csatolni kell a közbeszerzési dokumentum mellékletét képező nyilatkozatokat a szakszervízhálózatról. Az ajánlati dokumentációnak kötelezően tartalmaznia kell a nyilatkozatmintákban található mellékletek szerinti táblázatot, melyben az „A.” rész az ajánlatkérő által feltüntetett, elvárt követelményeket tartalmazza, míg a „B.” részt az ajánlatadó tölti ki, feltüntetve az általa megajánlott berendezés releváns paramétereit. Az ajánlati dokumentációhoz csatolni kell továbbá az adott munkagépre vonatkozó, a gyártó/forgalmazó által kiadott részletes műszaki leírást. A termék részletes listáját és ismertetését a közbeszerzési dokumentáció elválaszthatatlan részét képező Műszaki Leírás tartalmazza. A kiadott Műszaki Leírás táblázat a szakmai ajánlat részét képezi.
Interne Kennung: EKR001272392026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001272392026/1