2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup fabrycznie nowego samochodu pożarniczego GBA z napędem 4x4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA z napędem 4 x 4 dla OSP w Nowej Wsi. 2. Samochód zamawiany jest z wyposażeniem, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które Wykonawca musi zamontować w pojeździe. 3. Dostarczony przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich. Za fabrycznie nowy pojazd uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji podwozia nie starszy niż z roku 2025. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami minimalnymi został opisany w SZW SWZ.
Interne Kennung: ZP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA z napędem 4 x 4 dla OSP w Nowej Wsi. 2. Samochód zamawiany jest z wyposażeniem, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które Wykonawca musi zamontować w pojeździe. 3. Dostarczony przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich. Za fabrycznie nowy pojazd uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji podwozia nie starszy niż z roku 2025. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami minimalnymi opisany został w SWZ.