455144-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Dynamický nákupní systém pro ochranné pracovní oděvy a pomůcky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém pro ochranné pracovní oděvy a pomůcky
BeschreibungPředmět veřejných zakázek zadávaných v DNS je specifikován dle jednotlivých kategorií tohoto DNS následovně: 1. Ochranná pracovní obuv Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranné pracovní obuvi dle potřeby Zadavatele. 2. Ochranné pracovní oděvy Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních oděvů dle potřeby Zadavatele. 3. Ochranné pracovní oděvy pro technické pracovní pozice Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních nereflexních oděvů pro pracovní technické pozice dle potřeby Zadavatele. 4. Ochranné pracovní pomůcky pro práci ve výškách Předmětem veřejných zakázek budou dodávky ochranných pracovních pomůcek pro práci ve výškách (např. bezpečnostní postroje, bezpečnostní lana, karabiny, bezpečnostní pomůcky pro práci ve visu) dle potřeby Zadavatele. 5. Specifické ochranné pracovní pomůcky Předmětem veřejných zakázek budou dodávky specifických ochranných pracovních pomůcek (např. pracovní rukavice, čepice, nákrčníky, ochranné brýle, dle potřeby Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung19638-2020
Interne KennungVŘ_P_02_2020
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18221000 Wasserdichte Kleidung, 18113000 Arbeitsbekleidung, 18410000 Spezialkleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18330000 T-Shirts und Hemden, 18420000 Bekleidungszubehör, 18610000 Pelzwaren, 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung, 18141000 Arbeitshandschuhe, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 18143000 Schutzkleidung, 18823000 Bergschuhe, 18831000 Fußbekleidung mit Zehenschutz aus Metall
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová smlouva na dodávku ochranných pracovních oděvů pro technické pozice III
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové smlouvy s jedním dodavatelem na dodávky pracovních nereflexních oděvů pro celoroční užívání. Rámcová smlouva bude uzavřena na dobu 12 měsíců nebo do vyčerpání finančního rámce stanoveného v této rámcové smlouvě.
Interne KennungDNS_P_02_2020_K3_2026_01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 18220000 Wetterfeste Kleidung, 18330000 T-Shirts und Hemden
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ vyhrazuje změny závazku z rámcové smlouvy na plnění Veřejné zakázky. Tyto změny jsou uvedeny v článku 10 Návrhu rámcové smlouvy.