2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samenwerkingsovereenkomst versnelling woningbouw Gerwen & Nederwetten gemeente Nuenen
Beschreibung: Partijen willen samenwerken om (versneld) te komen tot concrete Woningbouwplannen conform het Woondealprogramma (of vergelijkbare afspraken) in de kernen Gerwen en Nederwetten. In de Haalbaarheidsstudie zijn potentiële woningbouwlocaties in beeld gebracht. Partijen streven ernaar alle locaties in de Haalbaarheidsstudie tot ontwikkeling te brengen, zowel winstgevende als verlieslatende plannen, waarbij eventuele positieve resultaten worden aangewend voor verlieslatende plannen of andere maatschappelijke ruimtelijke opgaven.
Interne Kennung: BIZOB-2025-NUE-RAD-00407
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0000