See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przegląd systemu klimatyzacji w ośmiu pojazdach serii EN57ALd
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu instalacji klimatyzacyjnej w 8 pojazdach serii EN57ALd. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy opisany zgodnie zprotokołem weryfikacji. Wynagrodzenie za zakres dodatkowy, będzie wypłacone w zakresie jego faktycznego wykonania,o ile konieczność jego wykonania zostanie potwierdzona na piśmie przez Komisarza Odbiorczego w protokoleweryfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 324351-2025
Interne Kennung: Lu.240.858.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu instalacji klimatyzacyjnej w 8 pojazdach serii EN57ALd. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy opisany zgodnie zprotokołem weryfikacji. Wynagrodzenie za zakres dodatkowy, będzie wypłacone w zakresie jego faktycznego wykonania,o ile konieczność jego wykonania zostanie potwierdzona na piśmie przez Komisarza Odbiorczego w protokole weryfikacji