2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Stanowiska Przeładunku Paliw Płynnych w Porcie Gdynia w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji projektu pod nazwą: „Rozbudowa Stanowiska Przeładunku Paliw Płynnych w Porcie Gdynia” wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych decyzji administracyjnych - w oparciu o wymogi BIM. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, który stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Koncepcja przebudowy określona została w dokumentacji: Projekt koncepcyjny rozbudowy Stanowiska rozbudowy Stanowiska Przeładunku Paliw Płynnych w Porcie Gdynia, Aquaprojekt, listopad 2022, która stanowi Załącznik nr 4 do SWZ 4. Przedmiot Zamówienia obejmuje zaprojektowanie, a następnie wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji projektu pod nazwą: „Rozbudowa Stanowiska Przeładunku Paliw Płynnych w Porcie Gdynia”, do których należy: 1) Przygotowanie obszaru objętego przedsięwzięciem do bezpiecznej realizacji, w tym kampania UXO, 2) Wykonanie robót rozbiórkowych, 3) Budowa nowych dalb i pomostów przeładunkowych, 4) Wykonanie prac czerpalnych i zasypowych, 5) Budowa trwałego umocnienia dna, 6) Wzmocnienie istniejących elementów infrastruktury hydrotechnicznej, 7) Wyposażenie nowego stanowiska przeładunkowego w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami oraz celem przystosowania do obsługi zakładanych jednostek, 8) Budowa obiektów kubaturowych, 9) Budowa instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. 5. Przedmiot Zamówienia w postaci powyżej opisanej prowadzi do rozbudowy stanowiska przeładunkowego paliw płynnych, jako uniwersalnego stanowiska przystosowanego do przeładunku każdego typu produktów ropy, benzyny, oleju w relacji importowej oraz eksportowej. Rozbudowa istniejącego stanowiska przeładunku paliw płynnych ma na celu umożliwienie przyjmowania i obsługi zbiornikowców niepełnoładownych o nośności 170 000 DWT i zanurzeniu D = 14,2 m.
Interne Kennung: MZ/227/SWZ-3/JP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45111300 Abbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001