See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: JEDNORAZOWE ARTYKUŁY MEDYCZNE NA POTRZEBY ODDZIAŁU ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: kraników i ramp kranikowych, łączników karbowanych do rurek tracheostomijnych, rurek intubacyjnych, filtrów, obwodów oddechowych, rurek tracheostomijnych Fenestracyjnych, filtrów Puritan Bennet 980, zestawów do punkcji opłucnej, obwodów oddechowych aktywnych kompatybilnych z respiratorem Trilogy Evo, igieł do znieczuleń, przedłużaczy do pomp, cewników do terapii nerkozastępczej w OIT, zestawów do toalety jamy ustnej, cewników do odsysania, zamkniętych systemów do odsysania, zestawów do pobierania próbek wydzieliny i zestawów do nebulizacji do obwodu oddechowego, rurek ustno-gardłowych, zestawów do wkłuć centralnych, masek krtaniowych, zestawów do tracheotomii przeskórnej, układów przetworników, drenów do pompy do podaży leków do pompy Infusomat, drenów do pomp Agilia, drenów do pomp Ascor i Medima, zestawów opatrunkowy do wkłuć centralnych, zestawów do kanuilacji tętnic metodą Seldingera, zestawów do bezpiecznej konikotomii, sterylnych żeli do USG, łyżek ze stali nierdzewnej typu Macintosh, zamkniętych systemów do kontrolowanej zbiórki stolca, asortymentu do aparatu do terapii nerkozastępczej w systemie Multifiltrare Pro, zestawów do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego, prowadnic do rurek intubacyjnych, kaniul dotętniczych, sprzętu do Aparatu Airvo, łyżek Mac do videolaryngoskopu Macintosh VLD-150 oraz układów do terapii HFNC dla „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Spółka z o.o., ul. Kościuszki 52, 99-300 Kutno.
Interne Kennung: ZP/11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente, 33141642 Dränzubehör, 42514300 Geräte zum Filtrieren, 33141620 Sanitätspacks, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141321 Anästhesienadeln, 33141200 Katheter, 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene, 33157110 Sauerstoffmasken, 33141640 Dränvorrichtungen, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33141220 Kanülen, 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Kraniki i Rampy kranikowe
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Kranik trójdrożny z optycznym lub wyczuwalnym identyfikatorem pozycji otwarty/zamknięty. szt. 6 000 2. Kranik trójdrożny z optycznym lub wyczuwalnym identyfikatorem pozycji otwarty/zamknięty z drenem długości 7-10 cm. szt. 1 500 3. Rampa pięciu kraników z wyraźnie oznakowanym kierunkiem przepływu, umiejscowiona po jednej lub dwóch stronach. szt 75 4. Rampa trzech kraników lub innego typu trzech zaworów odcinających z wyraźnie oznakowanym kierunkiem przepływu. szt 150
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Łącznik karbowany do rurek tracheostomijnych
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Łącznik karbowany do rurek tracheostomijnych z podwójnie obrotowym łącznikiem kątowym. szt 150
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Rurki intubacyjne, filtry, obwody oddechowe
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Rurka intubacyjna bez mankietu, z potrójnym znacznikiem głębokości, min. 2 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie, skalowana jednostronnie co 1 cm, linia RTG na całej długości rurki. Dostępne rozmiary od 2,0 - 9,0 (rozmiar co pół). Pakowana folia-papier w formie półksiężyca zachowującego kształt. szt. 60 2. Rurka intubacyjna z mankietem niskociśnieniowym ze znacznikiem głębokości w postaci dwóch półksiężycy na rurce, min. 2 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie, skalowana jednostronnie co 1 cm, linia RTG na całej długości rurki, niebieski balonik kontrolny z oznaczeniem rozmiaru, pojemności balonu i numeru LOT, sterylna. Dostępne rozmiary od 3,0 - 10,0 (rozmiar co pół). Pakowana folia-papier w formie półksiężyca zachowującego kształt. szt. 1500 3. Rurka intubacyjna zbrojona – z mankietem niskociśnieniowym, z czytnikami głębokości w ostaci dwóch półksiężycy na rurce, linia RTG na całej długości rurki na korpusie, niebieski balonik kontrolny z oznaczeniem rozmiaru, pojemności balonu i numeru LOT – o rozmiarach: 6.0/6.5/7.0/7.5/8.0/8.5/9.0, Produkt sterylny , opakowanie folia-papier w formie półksiężyca zachowującego kształt. szt. 300 4. Rurka intubacyjna typu Magill z mankietem niskociśnieniowym z prowadnicą w komplecie, ze znacznikiem głębokości w postaci dwóch półksiężycy na rurce, linia RTG na całej długości rurki, min. 2 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie, niebieski balonik kontrolny z oznaczeniem rozmiaru, pojemności balonu i numeru LOT Dostępne rozmiary: 6,0 - 9,0 (rozmiar co pół). Produkt sterylny, Pakowana folia-papier w formie półksiężyca zachowującego kształt. szt 200 5. Rurka intubacyjna zbrojona z mankietem niskociśnieniowym z prowadnicą w komplecie, ze znacznikiem głębokości w postaci dwóch półksiężycy na rurce, linia RTG na całej długości rurki, min. 2 oznaczenia rozmiaru rurki na korpusie, niebieski balonik kontrolny z oznaczeniem rozmiaru, pojemności balonu i numeru LOT Dostępne rozmiary: 6,0 - 9,0 (rozmiar co pół). Produkt sterylny, Pakowana folia-papier w formie półksiężyca zachowującego kształt. szt. 500 6. "Rurka intubacyjna specjalna z mankietem w kształcie stożka do przedłużonej intubacji. Minimum 2 oznaczenia rozmiaru na korpusie rurki, półtransparentny łącznik 15 mm, mankiet niskociśnieniowy, w swej górnej części o średnicy większej niż średnica tchawicy, zwężający się stopniowo ku dołowi (stożek), posiadający dzięki swej konstrukcji strefę całkowitego uszczelnienia tchawicy. Pakowane folia-papier. Rozmiar 6.5 ; 7 ; 7.5; 8.0 ; 8.5 ; 9.0" szt. 100 7. Rurka tracheostomijna z wbudowanym w ścianę rurki przewodem do odsysania i mankietem niskociśnieniowym. W opakowaniu zawarta jest opaska mocująca rurkę do szyi pacjenta. Uchwyt rurki przezroczysty i elastyczny. Rozmiar rurki i numer LOT widoczny na baloniku kontrolnym celem łatwej identyfikacji. Balonik kontrolny i dren łączący w kolorze niebieskim, dren do odsysania znakowany kolorem żółtym z łącznikiem luer. Opakowanie sztywne typu blister. Rozmiary 5,0-9,5 co 0,5 szt. 20 8. Rurka tracheostomijna z mankietem , Rozmiar 5.0; 6.0; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 10.0 szt. 50 9. Filtr oddechowy dla dorosłych, mechaniczny, skuteczność filtracji bakteryjnej: 99,9999%, skuteczność filtracji wirusowej: 99,9999%, przestrzeń martwa: 70ml, waga: 36g, objętość oddechowa: 150-1500ml, skuteczność nawilżania: 30mg przy 500VToporność: 1,0 hPa przy 30 l/min, złącza: 22M/15F-22F/15M, port do kapnografu zabezpieczony zatyczką, sterylny, op. folia/papier szt. 800 10. Filtr oddechowy dla dorosłych, elektrostatyczny, skuteczność filtracji bakteryjnej: 99,999%, skuteczność filtracji wirusowej: 99,999%, celulozowy wymiennik ciepła i wilgoci, przestrzeń martwa: 40ml, waga: 30g, objętość oddechowa: 150-1500ml, skuteczność nawilżania: 32mg przy Vt500, oporność: 1,0hPa przy 30 l/min, złącza: 22M/15F-22F/15M, port do kapnografu zabezpieczony zatyczką, opakowanie: papier/folia, jałowy szt. 3000 11. Filtr oddechowy dla dorosłych, elektrostatyczny, skuteczność filtracji bakteryjnej: 99,999%, skuteczność filtracji wirusowej: 99,999%, przestrzeń martwa: 35ml, waga: 22g, objętość oddechowa: 150-1500ml, oporność: 0,6 hPa przy 30 l/min, złącza: 22M/15F-22F/15M, port do kapnografu zabezpieczony zatyczką, sterylny, op. folia/papier szt. 1000 12. Obwód oddechowy z PCV o gładkim świetle ; 200 cm, trójnik z łącznikiem kątowym z portem do kapnografii, sterylny szt 500 13. Obwód oddechowy z PCV o gładkim świetle; 180 cm z workiem; trójnik z łącznikiem kątowym, z portem do kapnografii, z zatyczką. Sterylny szt 700
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Rurka tracheostomijna Fenestracyjna
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Rurka tracheostomijna wykonana z termoplastycznego, silikonowanego PVC, wyposażona w mankiet niskociśnieniowy wysokoobjętościowy oraz linię RTG na całej długości. Wyrób posiada miękkie, przezroczyste skrzydełka szyldu, prowadnicę, dwie tasiemki mocujące oraz balonik kontrolny z oznaczeniem rozmiaru. Produkt jest jałowy, jednorazowy, wolny od lateksu i ftalanów. Rozmiary od 5,0 do 10 co 0,5 szt 5
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Filtry Puritan Bennet 980
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Filtr wydechowy , kompatybilny z respiratorem Putitan Bennet 980, jednorazowego użytku szt 75 2. Filtr wdechowy , kompatybilny z respiratorem Putitan Bennet 980, jednorazowego użytku szt 75
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Haupteinstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6 - Zestaw do punkcji opłucnej
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Bezpieczny zestaw do punkcji opłucnej z igłą Veressa, cewnik poliuretanowy ze znacznikiem głębokości co 1 cm. (8 znaczników), 8 CH, strzykawka 50 ml. Luer-Lock, worek 2000 ml, kranik trójdrożny z przedłużaczem, igła z barwnym wskaźnikiem zabezpieczenia końca igły, sterylny. szt 45
Interne Kennung: Pakiet Nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7 - Obwód oddechowy aktywny (kompatybilny z respiratorem Trilogy Evo)
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Obwód oddechowy aktywny PAP kompatybilny z respiratorem Trilogy Evo szt 30
Interne Kennung: Pakiet Nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8 - Igły do znieczuleń
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Igła podpajęczynówkowa typu Standard /ostrze typu Quincke/- o rozmiarach:18G,19G,20G 22G, 25G, 26G o długości 88 mm. Uchwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. Wewnątrz uchwytu dodatkowy pryzmat sygnalizyjący pojawienie się płynu m-r. c szt. 2000 2. Igła podpajęczynówkowa typu Standard /ostrze typu Quincke/- o rozmiarach: 25G o długości 120 mm. Uchwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. Wewnątrz uchwytu dodatkowy pryzmat sygnalizyjący pojawienie się płynu m-r. c szt. 150 3. Igła podpajęczynówkowa typu Standard /ostrze typu Quincke/- o rozmiarach: 25G o długości 120 mm. Uchwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. Wewnątrz uchwytu dodatkowy pryzmat sygnalizyjący pojawienie się płynu m-r. c szt. 75 4. Igła podpajęczynówkowa ze specjalnym szlifem atraumatycznym typu „ATRAUCAN” z otworem na końcu igły, rozmiar 26G o długości 88 mm, pakowana razem z prowadnicą 20G dł.35 mm. szt. 1000 5. Igła podpajęczynówkowa typu Pencil Point z prowadnicą - o rozmiarach.25G, 27G dł. 80-90 mm. chwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. Wewnątrz uchwytu dodatkowy pryzmat sygnalizyjący pojawienie się płynu m-r. chwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. szt. 1500 6. Igła podpajęczynówkowa typu Pencil Point - o rozmiarach.25G, 27G dł. 103mm. chwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. Wewnątrz uchwytu dodatkowy pryzmat sygnalizyjący pojawienie się płynu m-r. szt. 150 7. Igła podpajęczynówkowa typu Pencil Point – 27G dł. 120 mm. chwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. Wewnątrz uchwytu dodatkowy pryzmat sygnalizyjący pojawienie się płynu m-r. chwyt igły z 4 okienkami o eliptycznym przekroju. szt. 150 8. Igły do blokad nerwów obwodowych pod kontrolą USG i z uzyciem stymulatora nerwów obwodowych. Igła echogeniczna widoczna w USG, echogeniczna powierzchnia igły 360° na dł. 20 mm, czytelne czarne znaczniki głębokości na białym tle co 1 cm. Wzór "X" jest na pierwszych 20 mm od czubka igły, tworzący trzy segmenty kodu bezpieczeństwa "krótki-krótki-długi". Igła ze szlifem 30° w rozmiarach: 22G x 35mm; 22G x 50mm; 22G x 80mm; 20G x 100mm; 20G x 150mm szt. 100 9. Zestaw z cewnikiem do ciągłych znieczuleń zewnątrzoponowych igła 18G x 1/4" (1,3 x 80 mm) zewnątrzoponowa ze szlifem Tuohy różowa; Cewnik 20G - 0,45 x 0,85 mm z trzema otworami bocznymi z miękką końcówką Soft Tip, znaczniki długości, tulejka założona na cewnik; Filtr płaski 0,2 um zewnątrzoponowy; strzykawka L.O.R. 10 ml Luer do pomiaru spadku oporu bez części metalowych, system mocowania filtra do skóry pacjenta. Zatrzaskowy łącznik Typu krokodylek do połaczenia cewnika z filtrem, strzykawki trzyczęściowe 3ml i 20ml, trzyigły iniekcyjne. Pakowany pojedynczo. szt. 30 10. Mocowanie cewnika zewnątrzoponowego w miejscu wkłucia. Miekkie piankowe przylepne z otworem w środku do obserwacji miejsca wkłucia. Zawiera opatrunek z możliwością wymiany bez zmiany położenia cewnika. szt. 75 11. Osłona na głowicę USG wykonana z miękkiego, elastycznego i przezroczystego poliuretanu, odpornego na rozdarcie i nie pogarszajaca jakości obrazu. Na osłonie naklejki czytelnie informujące o sposobie założenia na dłoń. Rozmiar 15cm x 122cm. Nie zawiera lateksu, sterylna serweta na stolik 30cm x 30cm, sterylny żel w saszetce 20g, 2 x gumki nie zawierające lateksu, mocujące osłonę do głowicy USG, wygodne opakowanie indywidualne w rozmiarze 21cm x 13cm. szt. 200
Interne Kennung: Pakiet Nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9 - Przedłużacze do pomp
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Przedłużacz do pomp infuzyjnych z zakończeniami luer-lock - dł. 150cm - bez ftalanów, oba końce zabezpieczone zatyczkami, średnica wewnętrzna: 1,24mm, średnica zewnętrzna: 3mm opakowanie folia/papier szt 3000 2. Przedłużacz do pomp infuzyjnych z zakończeniami luer-lock - światłooporny /bursztynowy, czarny lub mleczny/ dł. 150cm - bez ftalanów, oba końce zabezpieczone zatyczkami, średnica wewnętrzna: 1,24mm, średnica zewnętrzna: 3mm opakowanie folia/papier szt 3000
Interne Kennung: Pakiet Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10 - Cewniki do terapii nerkozastępczej w OIT
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Cewniki do terapii nerkozastępczej, silikonowe o odpowiedniej giętkości,atraumatyczne o odpowiednio wysokiej możliwości przepływu krwi do 300ml/min. z nadrukiem objętości wypełnienia na ramionach. Wymagane rozmiary: 15 cm-20 cm-24cm. szt 100
Interne Kennung: Pakiet Nr 10
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11 - Zestaw do toalety jamy ustnej
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do toalety jamy ustnej składający się z dwóch gąbek z możliwością odsysania, z łącznikiem do kontroli odsysania ściętym pod kątem 45st. oraz 10ml saszetki z 0,12% roztworu chlorheksydyny, żel nawilżający 3ml, pakowany pojedynczo w sztywny blister pełniący funkcję pojemnika na płyn. szt 1500 2. Zestaw do toalety jamy ustnej składający się ze szczoteczki z miękkim włosiem oraz gąbką na górnej powierzchni, z możliwością odsysania, z łącznikiem do kontroli odsysania ściętym pod kątem 45st. oraz 10ml saszetki z 0,12% roztworu chlorheksydyny, aplikator gąbkowy, żel nawilżający 3ml, pakowany pojedynczo w sztywny blister pełniący funkcję pojemnika na płyn szt 2500
Interne Kennung: Pakiet Nr 11
Haupteinstufung (cpv): 33711700 Artikel und Zubereitungen für die Mund- und Zahnhygiene
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12 - Cewniki do odsysania
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych z otworem centralnym i min. dwoma otworami bocznymi – dł. Min. 40cm o rozmiarach; 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, powierzchnia zmrożona (satynowa). szt 10000
Interne Kennung: Pakiet Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13 - Zamknięty system do odsysania, zestaw do pobierania próbek wydzieliny i zestaw do nebulizacji do obwodu oddechowego
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Sterylny zestaw do pobierania próbek wydzieliny pacjenta o pojemności 15- 25 ml. Możliwość stosowania z zamkniętymi systemami do odsysania oraz ze standardowymi cewnikami w systemie otwartym. W skład wchodzi: pojemnik na próbki śluzu połaczony z dwoma drenami służącymi do podłączenia do systemu ssącego . Dreny zakończone końcówką „lejek” oraz łacznikiem schodkowym, dodatkowo nakrętka i nalepka samoprzylepna. szt 200 2. Zestaw do nebulizacji do obwodu oddechowego dla dorosłych , jednorazowego użytku. W skład zestawu wchodzi nebulizator do podawania leków w obwodzie oddechowym o pojemności min. 6ml z łącznikiem T, dren tlenowy dł. min 210cm, 2 standardowe łączniki, wykonany z PCV. Cały zestaw jest wolny od ftalanów DEHP, mikrobiologicznie czysty. szt 200 3. Dreny do zamkniętych systemów do odsysania. Sterylny, kompletny zestaw drenów przeznaczony do stosowania z zamkniętymi systemami do odsysania oraz akcesoriami do higieny jamy ustnej. W skład zestawu wchodzi łącznik "Y" do podłączenia pojemnika na wydzielinę, 2 dreny z zaciskami umożliwiające niezależne połączenie z zamkniętym systemem do odsysania oraz standardowym cewnikiem do odsysania z jamy ustnej (końcówka drenu zaopatrzona w łącznik prosty, schodkowy z zatyczką umożliwiającą regulację siły odsysania w systemie otwartym). Możliwość stosowania do 72 godz. Długość drenów min. 2 metry, średnica drenów 25Ch. szt 1000 4. Zamknięty system do odsysania z rurki intubacyjnej CH 14/16, długość 56 cm i 62 cm, rurki tracheostomijnej CH 14/16, długość 36 cm oraz rurki intubacyjnej CH 18 długość 54 cm Właściwości ogólne: możliwość stosowania przez min. 72h (potwierdzona instrukcją obsługi), dla CH 18 min. 48h. Zintegrowany/wbudowany podwójnie obrotowy łącznik o kącie 90 st., zamykany, obrotowy port do przepłukiwania cewnika o długości min. 5 cm, zamykany port do podawania leków wziewnych (MDI) zintegrowany bezpośrednio w części łącznika podłączanej do rurki pacjenta, komora pozwalająca do obserwację wydzieliny pacjenta, zabezpieczenie łącznika podciśnienia w postaci kapturka, zamocowane do zestawu w sposób zapobiegający zagubieniu, aktywacja podciśnienia za pomocą przycisku ściskanego wnętrzem dłoni, blokada przycisku aktywacji podciśnienia poprzez jego obrót o 90 st., uniemożliwiająca przypadkową aktywację odsysania. Przekręcana zastawka na wysokości portu do przepłukiwania oddzielająca cewnik od pacjenta po usunięciu go z rurki (dla rozmiarów CH 14 i CH 16) zapewniająca szczelność zestawu. System stanowiący integralną całość, nierozłączalny, wszystkie elementy systemu sterylne. szt 600 5. Sterylny adapter do zamkniętych systemów do odsysania z rurek intubacyjnych i tracheostomijnych ,umożliwiający prowadzenie bronchoskopii bez konieczności rozłączenia układu. Adapter posiada: -zintegrowany/wbudowany podwójnie obrotowy łącznik; -kąt nachylenia pomiędzy systemem, a portem służącym do wprowadzenie bronchofiberoskopu nie większy niż 45 stopni; port do wprowadzania bronchofiberoskopu posiadający silikonową zastawkę wewnętrzną oraz silikonowy kapturek zabezpieczający – zapewniający szczelność systemu w trakcie użytkowania; -wewnętrzna średnica ramienia łączącego się z systemem zamkniętym 22mm. Adapter kompatybilny z w/w zestawem do odsysania. szt 50
Interne Kennung: Pakiet Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14 - Rurki ustno-gardłowe
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Rurka ustno-gardłowa typu Guedel – sterylna – z kolorowym kodem do identyfikacji o rozmiarach:0.0/1.0/2.0/3.0/4. 0/5. szt 2500
Interne Kennung: Pakiet Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15 - Zestaw do wkłuć centralnych
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw wkłuć centralnych dla dorosłych dwukanałowy, dużych przepływów o minimalnej średnicy kanałów roboczych 11G i przepływie 230-260 ml/ mion. I długosci 15-20cm. szt 10 2. Zestaw do wkłuć centralnych dla dorosłych, w skład zestawu wchodzi: Cewnik jednoświatłowy . Zestaw z mozliwością włożenia prowadnicy bez odłączania strzykawki, za pomoca strzykawki Raulersona lub igły typu V bez żadnych dodatkowych elementów lub łączników. Prowadnica niklowo-tytanowa , dodatkowe ruchome skrzydełka mocujące, strzykawka trzyczęściowa 5 ml, Igła wprowadzająca 18G 6,5-7cm, Skalpel. Długość cewnika 15-16cm, 20cm . Średnica cewnika 14G. szt 10 3. Zestaw do wkłuć centralnych dla dorosłych, w skład zestawu wchodzi : Cewnik dwuświatłowy . Zestaw z mozliwością włożenia prowadnicy bez odłączania strzykawki, za pomoca strzykawki Raulersona lub igły typu V bez żadnych dodatkowych elementów lub łączników. Prowadnica niklowo-tytanowa , dodatkowe ruchome skrzydełka mocujące, strzykawka trzyczęściowa 5 ml, Igła wprowadzająca 18G 6,5-7cm, Skalpel. Długość cewnika 15-16cm, 20cm . Średnica cewnika 7F. Kanały cewnika 2x16G. szt 150 4. Zestaw do wkłuć centralnych dla dorosłych, w skład zestawu wchodzi: Cewnik trójświatłowy. Zestaw z możliwością włożenia prowadnicy bez odłączania strzykawki, za pomoca strzykawki Raulersona lub igły typu V bez żadnych dodatkowych elementów lub łączników. Prowadnica niklowo-tytanowa, dodatkowe ruchome skrzydełka mocujące, strzykawka trzyczęściowa 5 ml, Igła wprowadzająca 18G 6,5-7cm, Skalpel. Długość cewnika 15-16cm, 20cm . Średnica cewnika 7F. Kanały cewnika 16/18/18G. szt 400 5. Zestaw do wkłuć centralnych dla dorosłych, w skład zestawu wchodzi : Cewnik czteroświatłowy . Zestaw z mozliwością włożenia prowadnicy bez odłączania strzykawki, za pomoca strzykawki Raulersona lub igły typu V bez żadnych dodatkowych elementów lub łączników. Prowadnica niklowo-tytanowa , dodatkowe ruchome skrzydełka mocujące, strzykawka trzyczęściowa 5 ml, Igła wprowadzająca 18G 6,5-7cm, Skalpel. Długość cewnika 15-16cm, 20cm. Średnica cewnika 8-8,5F. Kanały cewnika 16/18/18/14G. szt 300
Interne Kennung: Pakiet Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16 - Maski krtaniowe
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Maska krtaniowa jednorazowego użytku, z PCV, do wentylacji pacjenta z zabezpieczeniem w postaci użebrowania chroniącego przed możliwością wklinowania nagłośni oraz z luźnym niewbudowanym drenem do napełniania mankietu co chroni przed możliwością przypadkowego przegryzienia poprzez dowolne oddalenie drenu od zębów pacjenta, w rozmiarach (1 – 5 ) i zakresach wagowych: <5 kg ; 5-10kg ; 10- 20kg; 20-30kg; 30-50kg; 50-70kg; 70-100kg. W zestawie lubrikant (żel) i strzykawka luer-lock 30 ml." szt 180
Interne Kennung: Pakiet Nr 16
Haupteinstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17 - Zestaw do tracheotomii przeskórnej
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Uzupełniający zestaw do przeskórnej tracheotomii metodą Griggsa, bez peana, zawierający skalpel, kaniulę z igłą i strzykawką do identyfikacji tchawicy, prowadnicę Seldingera, rozszerzadło oraz rurkę tracheostomijną z mankietem niskociśnieniowym, z odsysaniem znad mankietu. szt 10 2. Wymiennik ciepła i wilgoci dla pacjentów ze spontaniczną czynnością oddechowa, u których górne drogi oddechowe zostały ominięte przez rurkę intubacyjną lub tracheostomijna. Wyposażony w podwójny wkład papierowy położony po obu stronach centralnie umieszczonego portu tlenowego, przez który możliwe jest uzyskanie nawet 60% koncentracji tlenu we wdychanym powietrzu. Wilgotność wyjściowa 25 mg. H2O przy 15 oddechach/min. I TV 500 ml. Przeznaczony na 24h, sterylny. szt 600
Interne Kennung: Pakiet Nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18 - Układ przetworników
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Układ przetworników do pomiaru ciśnienia inwazyjnego kompatybilny z monitorami Comen K18, Drager, Mindray, Bene View, Emtel posiadającymi przewody łączące z końcówkami przystosowanymi do zestawów Becton Dickinson (ewentualne dostarczenie przewodu łączącego do posiadanych monitorów) - jednodrożne szt 80 2. Układ przetworników do pomiaru ciśnienia inwazyjnego kompatybilny z monitorami Comen K-18, Drager, Mindray, Bene View, Emtel posiadającymi przewody łączące z końcówkami przystosowanymi do zestawów Becton Dickinson (ewentualne dostarczenie przewodu łączącego do posiadanych monitorów) - dwudrożne szt 40
Interne Kennung: Pakiet Nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19 - Dreny do pompy do podaży leków do pompy Infusomat
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Dren do podazy leków do pompy objetosciowej Infusomat Compact Plus z filtrem Air Stop automatycznire zatrzymujący infuzję po opróznieniu komory kroplowej, przeciwdziałajacy zapowietrzeniu układu. Długość drenu 240 cm, bez DEHP. szt 1800 2. Dren do podazy leków światłoczułych (bursztynowy) do pompy objetosciowej Infusomat Compact Plus z filtrem Air Stop automatycznire zatrzymujący infuzję po opróznieniu komory kroplowej, przeciwdziałajacy zapowietrzeniu układu. Długość drenu 240 cm, bez DEHP. szt 50
Interne Kennung: Pakiet Nr 19
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20 - Dreny do pomp AGILIA
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Dreny do pompy perystaltycznej Agilia szt. 300
Interne Kennung: Pakiet Nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21 - Dreny do pomp ASCOR i MEDIMA
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Dreny do pompy perystaltycznej typu Ascor AP31 szt 20 2. Dreny do pompy perystaltycznej typu Medima szt 50
Interne Kennung: Pakiet Nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22 - Zestaw opatrunkowy do wkłuć centralnych
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestawy opatrunkowe do zakładania wkłuć centralnych, z mozliwością wklejenia do historii choroby potwierdzenia jakości produktu. Wyposażone w 1 x miseczkę dwukomorową,1 x serwetę na stolik zabiegowy i zawiniecie zestawu 75x90,1 x serweta 75 x 110 z otworem o średnicy 9 cm z przeroczystym drenem foliowym wokół otworu, 10 kompresów 7,5 x 7,5, igła 0,6, igła 1,2, strzykawka 5ml, 1 x kleszczyki proste plastikowe, 1 x igłotrzymacz, 1 x szew do przyszycia, 1 x opatrunek Tegaderm 10 x12 cm., 1 x skalpel. op 750 2. Zestaw do znieczulenia przewodowego zawierajacy kleszczyki plastikowe, 10kompresów 7,5x7,5, serweta 75x90 na stolik zabiegowy i do owinięcia zestawu. op 150
Interne Kennung: Pakiet Nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23 - Zestaw do kaniulacji tętnic metodą Seldingera
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Skład zestawu: ‒ cewnik dotętniczy wykonany z FEP ‒ automatyczny zawór hemostatyczny zapobiegający wstecznemu przepływowi krwi ‒ igła wprowadzająca ze stali nierdzewnej wyposażona w złącze typu luer lock ‒ miękkie skrzydełka mocujące wykonane z PUR z 3 otworami na szew fiksujący ‒ prowadnik drutowy ze stali nierdzewnej ze sprężystym prostym zakończeniem‒ dren łączący z PUR o dł. 7 cm umożliwiający zwiększenie odległości między miejscem wkłucia a podłączeniem ‒ serweta do zawinięcia zestawu i zabezpieczenia pola zabiegowego 45 x 75 cm ‒ dostępne rozmiary: średnice 18/20/22G, długość cewnika 80 - 160 mm ‒ dostępna wersja 18G/160 mm z igłą Seldingera 18Gx70mm typu V ze zintegrowanym portem bocznym połączonym na stałe z zastawką, umożliwiającym wprowadzenie prowadnika bez odłączania strzykawki od igły." szt 180
Interne Kennung: Pakiet Nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24 - Zestaw do bezpiecznej konikotomii
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw do bezpiecznej konikotomii- w skałd zestawu wchodzi igła Veressa, wyposażona we wskaźnik sygnalizujący wejście do światła tchawicy i kontakt z jej tylną scianą- chroni przed uszkodzeniem tchawicy, rurkę tracheostomijną o średnicy 6mm z mankietem niskociśnieniowym Soft Seal o obniżonej przenikalności podlenku azoru oraz łącznikiem 15mm- umożliwia bezpieczna i długą wentylację, niewielkie , trwałe, podręczne ,sterylne opakownie typu blister, mieszczące się z łatwością w torbie reanimacyjnej, zawiera graficzną instrukcję obsługi. op 5
Interne Kennung: Pakiet Nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25 - Sterylny żel do USG
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Sterylny żel do USG a 20 g szt 600
Interne Kennung: Pakiet Nr 25
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26 - Łyżki ze stali nierdzewnej typu Macintosh
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Łyżka do laryngoskopu, światłowodowa, jednorazowego użytku typ Macintosh, wykonane ze stali nierdzewnej o właściwościach nieodkształcania się. Łyżka kompatybilna z rękojeściami w standardzie ISO 7376. Mocowanie światłowodu zatopione w tworzywie sztucznym (nylon) koloru zielonego, ułatwiającym identyfikację ze standardem ISO 7376, łyżka posiada wytrzymały zatrzask kulkowy zapewniający trwałe mocowanie w rękojeści. Światłowód wykonany z polerowanego tworzywa sztucznego (akryl), dający mocne światło, światłowód nieosłonięty, doświatlający wnętrze jamy ustnej i gardło. Wyraźne wprowadzenie światłowodu, symbol „jednorazowego użytku” na części plastikowej/mocowaniu łyżki, naniesione po przeciwnej stronie wprowadzenia światłowodu, rozmiary Macintosh 0/1/2/3/4. Zamawiający wymaga, aby oferent użyczył 3 rękojeści kompatybilne z łyżkami. szt. 2000 2. Łyżka do laryngoskopu, światłowodowa, jednorazowego użytku typ Macintosh, z podwójnym światłem UV/LED. Nieodkształcająca się łyżka wykonana z lekkiego stopu metalu z plastikową stopką w kolorze fioletowym i osłoniętym światłowodem. Dostępne rozmiary: 1 (95mm), 2 (105mm), 3 (135mm), 4 (155mm). Opakowanie foliowe. szt. 200 3. Laryngoskop składający się z łyżki oraz z rękojeści pakowanych w jednym opakowaniu, jednak do samodzielnego połączenia, jednorazowego użytku, gotowy do użycia po połączeniu ze sobą elementów, z załadowanymi bateriami, ze źródłem swiatła, rękojeść z frezami zapewniającymi pewny chwyt, łyżki metalowe ze stali nierdzewnej o profilu przypominającym profil łyżki wielorazowej, z silnym skupionym LED-owym źródłem światła, na łyżce wyraźne numeryczne oznaczenie rozmiaru, znak CE, rozmiar kodowany numerycznie na łyżce oraz opakowaniu jednostkowym. Opakowanie jednostkowe z oznaczeniem dodatkowo nr serii, daty przydatnośći do użycia, Termin ważności 3 lata, rozmiar Macintosh 3 (135mm), 4 (155mm). szt. 200
Interne Kennung: Pakiet Nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27 - Zamknięty system do kontrolowanej zbiórki stolca
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zamknięty jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca wyposażony w: silikonowy rękaw o długości 167 cm z wbudowaną w strukturę silikonu na całej długości substancją neutralizującą nieprzyjemne zapachy; balonik retencyjny z niebieską kieszonką dla umieszczenia palca wiodącego; port do napełniania balonika retencyjnego z dwoma sygnalizatorami, z których jeden wypełnia się, gdy balonik osiągnie wielkość optymalną dla pacjenta, a drugi unosi się w przypadku przepełnienia balonika w bańce odbytniczej pacjenta. Port do irygacji umożliwiający także doodbytnicze podanie leków, z klamrą zamykającą światło drenu w celu utrzymania leku w miejscu podania. System zawiera port do pobierania próbek stolca w kolorze niebieskim, pasek koralikowy do podwieszania kompatybilny z ramami łóżek szpitalnych i z miejscem na opis. System przebadany klinicznie (ocena bezpieczeństwa stosowania systemu do 29 dni), czas utrzymania systemu do 29 dni, biologicznie czysty. W zestawie 1 nieprzezroczysty worek do zbiórki stolca z okienkiem podglądu, o pojemności 1000 ml, skalowany co 25 ml oraz z filtrem węglowym. szt 10 2. Kompatybilne z zestawem worki do zbiórki stolca o pojemności 1000ml, nieprzezroczyste, z okienkiem podglądu, skalowane co 25ml, w tym numerycznie co 100ml, z filtrem węglowym, biologicznie czyste 1 op. (10 szt. worków). op 1
Interne Kennung: Pakiet Nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28 - Asortyment do aparatu do terapii nerkozastępczej w systemie MULTIFILTRATE PRO
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. "Wodorowęglanowy dializat bezwapniowy o składzie: potas 2 lub 4 mmol/l, sód 133 mmol/l, wapń 0 mmol/l, wodorowęglan 20 mmol/l, fosforany 0 lub 1,25 mmol/l. Opakowanie – worek 5-litrowy : Dializat Ci-Ca K2 nr kat. F00009643 Dializat Ci-Ca K4 nr kat. F00009644 Dializat Ci-Ca K2 Plus nr kat. F00009645 Dializat Ci-Ca K4 Plus nr kat. F00009646" szt 3000 2. "Cytrynian sodu 4% (136 mmol/l) SecuNect nr kat. F00008107 Opakowanie – worek 1500 ml" szt 1000 3. "Dwuwodny roztwór chlorku wapnia o stężeniu Ca++ 100 mmol/l Calrecia - nr kat. F00008247 Opakowanie – worek 1500 ml" szt 300 4. "46,7% Cytrynian Sodu do wypełniania kanałów cewnika dializacyjnego w ampułkach 5 ml (opak. a 20 szt.) nr kat. PL24060202" op 5 5. "Wodorowęglanowy płyn substytucyjny o składzie elektrolitowym potas 0 lub 2 lub 3 lub 4 mmol/l, sód 140 mmol/l, wapń 1,5 mmol/l, wodorowęglan 35 mmol/l. Opakowanie – worek 5-litrowy : Multibic K0 nr kat. F00007438; Multibic K2 nr kat. F00007439; Multibic K3 nr kat. F00007440; Multibic K4 nr kat. F00007441." szt 500 6. "Zestaw do hemodiafiltracji heparynowej z hemofiltrem o pow. 1,8 m2 - multiFiltratePRO Kit HDF 1000 nr kat.F00000461" szt 5 7. Zestaw do hemodiafiltracji cytrynianowej z hemofiltrem o pow. 1,8 m2 - multiFiltratePRO SecuKit CiCa HDF 1000 nr kat. F00008266 szt 5 8. Zestaw do hemodializy cytrynianowej z hemofiltrem o pow. 1,8 m2- multiFiltratePRO SecuKit CiCa HD 1000 nr kat. F00008264 szt 40 9. Zestaw do hemodializy cytrynianowej dla pacjentów we wstrząsie septycznym lub z urazem wielonarządowym z hemofiltrem o podwyższonym punkcie odcięcie do 40 kD - multiFiltratePRO SecuKit CiCa HD EMiC2 nr kat. F00008265 szt 30 10. "Igła plastikowa typu Spike o długości 72mm (opak. a 100 szt.) nr kat. F00007582" op 3 11. "Worek na filtrat 10l. z zaworem spustowym nr kat. 5029011" szt 150 12. "Hemofiltr polisulfonowy o pow.2,3 m2 (dedykowany do dializy albuminowej) – HdF100S nr kat. 5007191" szt 2 13. "Zestaw do wymiany hemofiltra - nr kat. 5018001" szt 2
Interne Kennung: Pakiet Nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29 - Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Sterylne, jednorazowego użytku, nieinwazyjne urządzenie służące do pomiaru ciśnienia wewnątrzbrzusznego, składające się z rurki łączącej cewnik Foleya z workiem na mocz, umożliwiając pomiar ciśnienia, odczyt wartości ciśnienia w mmHg odbywa się za pomocą skali stopniowanej nadrukowanej bezpośrednio na rurce. Długość skali 544mmHg, średnica 4,8/6,8mm. Do skali dołączony worek do godzinowej zbiórki moczu z komorą pomiarową 500ml skalowaną co 1 ml do 50 ml co 5 ml od 50 ml do 500 ml. Możliwość upuszczenia moczu poprzez zawór spustowy w komorze pomiarowej oraz poprzez przechył komory i przelew do worka zbiorczego. Dren o długości 120cm. Worek zbiorczy wyposażony w sztywną, plastikową kieszonkę umożliwiającą podwieszenie zaworu spustowego typu T. Dren wyposażony z zacisk ślizgowy oraz uchwyt klipsowy do prześcieradła. szt 350
Interne Kennung: Pakiet Nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30 - Prowadnice do rurek intubacyjnych
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Prowadnice do rurek intubacyjnych Ch 10 szt 150
Interne Kennung: Pakiet Nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31 - Kaniule dotętnicze
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Kaniule dotętnicze z zamknięciem typu Fluoswitch dł. 16 cm. o rozmiarach:18 G 20 G szt. 200
Interne Kennung: Pakiet Nr 31
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32 - Sprzęt do Aparatu AIRVO
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Zestaw zawierający rurę i komorę AirSpiral serii Airvo2 x 10 op 15 2. Kaniula donosowa Optiflow M x 20 op 15 3. Kaniula donosowa Optiflow L x 20 op 15
Interne Kennung: Pakiet Nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33 - Łyżki Mac do videolaryngoskopu Macintosh VLD-150
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Łyżka jednorazowa z niełamliwego , przezroczystego tworzywa do intubacji za pomocą videolaryngoskopu HINTE VLD-150, rozmiar MAC 4, 3, w sterylnym opakowaniu jednostkowym szt 20
Interne Kennung: Pakiet Nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34 - Układ do terapii HFNC
Beschreibung: L.p / Przedmiot zamówienia / Jedn. / Zapotrzebowanie 1. Układ oddechowy do terapii tlenowej HFNC o dł 185cm, odcinek wdechowy podgrzewany, z czujnikiem temperaturyi klipsem do mocowania. Praca w zakresie 2-80l/min. Komplet zawiera adapter z komorą nawilżacza z automatycznym pobieraniem wody, z pływakiem zabezpieczającym przed przedostaniem się wody do układu oddechowego. szt 15 2. Kaniule pediatryczne do terapii HFC, przewód kaniul odporny na zagniatanie, mocownie kaniul do dziecka za pomocą przylepców hydrokoloidowych. Kaniula wyposażona w dwa niezależne dreny zapewniające dopływ gazów medycznych. W rozmiarze NAC-3L- średnica 3,2mm; NAC3S - średnica 2,9mm szt 15
Interne Kennung: Pakiet Nr 34
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel