2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svahové nosiče nářadí 2026
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na 3 samostatné části, dle jednotlivých míst plnění, a to s ohledem na různou technickou specifikaci jednotlivých dodávek a to k předpokládané účasti více dodavatelů. Předmětem veřejné zakázky - každé její části, je dodávka 1 ks svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW.
Interne Kennung: 1842
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16340000 Ernte- und Dreschmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část: 1 ks svahového nosiče pro VHP Jeseník
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-1 ZD.
Interne Kennung: 1842-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Změna ceny v důsledku změny DPH - v případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem kupní smlouvy, případně v průběhu plnění předmětu smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění dodávek. 2) Termín dodání může být po dohodě obou smluvních stran (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodloužen v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z uzavřené kupní smlouvy. Prodloužení doby dodání se považuje za vyhrazenou změnu závazku.
Los: LOT-0005
Titel: 3. část: 1 ks svahového nosiče pro VHP Ostrava
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-3 ZD.
Interne Kennung: 1842-3
Los: LOT-0004
Titel: 2. část: 1 ks svahového nosiče pro VD Slezská Harta
Beschreibung: Předmětem této části je dodávka 1 ks nového svahového nosiče nářadí s výkonem min. 55 kW. Bližší technické podmínky dodávky jsou uvedeny v Příloze č. 1-2 ZD.
Interne Kennung: 1842-2