See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop en levering van dienstvoertuigen
Beschreibung: De opdracht betreft de aankoop en levering van dienstvoertuigen ten behoeve van Alexianen Zorggroep Tienen. De voertuigen zullen worden ingezet als dienstvoertuigen en moeten geschikt zijn voor gedeeld gebruik door meerdere medewerkers die beschikken over een rijbewijs Cat. B. De opdracht omvat de aankoop en levering van de voertuigen, inclusief alle wettelijk verplichte uitrusting en documenten. De opdracht omvat eveneens de overname van de huidige dienstvoertuigen.
Interne Kennung: AZT-2026-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZT-2026-003 - 1
Beschreibung: De opdracht betreft de aankoop en levering van drie poolwagens ten behoeve van Alexianen Zorggroep Tienen, bestaande uit: • Twee compacte bestelwagens • Één compacte personenwagen De voertuigen zullen worden ingezet als poolwagens en moeten geschikt zijn voor gedeeld gebruik door meerdere medewerkers die beschikken over een rijbewijs Cat. B. De opdracht omvat uitsluitend de aankoop en levering van de voertuigen, inclusief alle wettelijk verplichte uitrusting en documenten. De opdracht omvat eveneens de overname van drie voertuigen.
Interne Kennung: 1