455220-2026 - Wettbewerb
Polen – Werbekampagnen – „Usługa przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia. Celem kampanii jest dotarcie i przekonanie osób z niepełnosprawnością o wartościach jakie wnoszą dla pracodawcy podejmując zatrudnienie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie kampanii społecznej aktywizującej osoby z niepełnosprawnością do podjęcia zatrudnienia. Celem kampanii jest dotarcie i przekonanie osób z niepełnosprawnością o wartościach jakie wnoszą dla pracodawcy podejmując zatrudnienie
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Maksymalny zakres prawa opcji przewiduje następujące możliwości: a) Opcja 1 (dodatkowe materiały w mediach społecznościowych – 10 rolek; b) Opcja 2 (dodatkowe materiały w mediach społecznościowych – 20 rolek); c) Opcja 3 (dodatkowe kanały komunikacji – wysyłka broszury do przedsiębiorców). 2) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w dowolnej części (może wybrać tylko wybrane Opcje nr 1, 2 lub 3 w dowolnej kombinacji). Łączny maksymalny zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz wszystkie opcje uruchomione łącznie. 3) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego (lub w formie elektronicznej) oświadczenia woli o zamiarze skorzystania z opcji, w terminie nie późniejszym niż 20 dni kalendarzowych liczonych od dnia zawarcia umowy. 4) Warunkiem skorzystanie z prawa opcji jest uznanie przez Zamawiającego dotychczasowych postępów kampanii za satysfakcjonujące lub wystąpienia konieczności intensyfikacji działań reklamowych oraz posiadanie przez Zamawiającego wolnych środków finansowych, stanowiących oszczędności poprzetargowe powstałe w budżecie Zamawiającego przeznaczonym na realizację niniejszego zamówienia. 5) Realizacja zamówienia w zakresie prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak uruchomienia prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy jakichkolwiek roszczeń, w tym odszkodowawczych. 6) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy.