45523-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Pumpen und Kompressoren – Pompen en aanverwante leveringen en diensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pompen en aanverwante leveringen en diensten
Beschreibung: Het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van Pompen en aanverwante leveringen en diensten Naar verwachting zal de waarde van de opdracht EUR 45.000.000 bedragen. De maximale waarde is naar verwachting EUR 67.500.000
Interne Kennung: A0383
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van vier (4) jaar, met de enkelzijdige optie tot driemaal twee (2) jaar te verlengen.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: A0383
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42120000 Pompen en compressoren
Aanvullende classificatie (cpv): 42122220 Afvalwaterpompen, 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, 50500000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: