455261-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – DOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU PN. „AUTOSTRADĄ DO TRANSFORMACJI” PROJEKT NR FELD.09.02-IZ.00-0007/24
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOPOSAŻENIE W RAMACH PROJEKTU PN. „AUTOSTRADĄ DO TRANSFORMACJI” PROJEKT NR FELD.09.02-IZ.00-0007/24
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: CZĘŚĆ 1 - Laptop, urządzenia wielofunkcyjne, drukarka 3D, projektor CZĘŚĆ 2 – Doposażenie mechaniczne CZĘŚĆ 3 – Przyrządy Pomiarowe CZĘŚĆ 4 – Symulatory i modele dydaktyczne Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. 2. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne.
Vorherige Bekanntmachung284787-2026
Interne KennungZSP4.271.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30237200 Computerzubehör, 39130000 Büromöbel, 39162100 Lehrmittel, 38410000 Zählinstrumente
5. Los
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ 4 – Symulatory i modele dydaktyczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: CZĘŚĆ 4 – Symulatory i modele dydaktyczne Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. 2. Zamawiający określa minimalne parametry techniczne. Dopuszcza sprzęt równoważny. Równoważność oznacza możliwość zaoferowania przez wykonawcę produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast o takich samych właściwościach wymaganych przez zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza certyfikaty równoważne. 1.Wykonawca jest związany ofertą od dnia terminu składania ofert do dnia 03.08.2026 r. (do końca dnia). 2. Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. 4. Zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Projekt nr FELD.09.02-IZ.00-0007/24 pn. „Autostradą do Transformacji”
Interne KennungCZĘŚĆ 4 - ZSP4.271.3.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30237200 Computerzubehör