2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kationaktvní asfaltové emulze do 12/2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy s průběžnými dodávkami na kationaktivní asfaltové emulze rychleštěpné nemodifikované s nominálním obsahem pojiva 65 % (hmotnostních), dále jen KAE 65. Předpokládaný objem činí cca 225 tun - více v ZD
Interne Kennung: 106/OI-M/26-Za
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD