455295-2026 - Ergebnis
Tschechien – Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste – Strategické poradenství III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStrategické poradenství III
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na poskytování poradenských služeb. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně šesti (6) účastníky. Zadavatel bude na základě rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat. Služby budou poskytovány v rámci následujících oblastí: - management consulting; strategické poradenství; podpora vedení Zadavatele při vytváření strategické agendy Zadavatele; podpora při řízení vybraných týmů a projektů; podpora při implementaci strategické agendy zadavatele; poradenství při integraci činností jednotlivých organizací v resortu Zadavatele; - poskytování benchmarků, případových studií a příkladů nejlepších praxí; analytické podpory při řešení specifických úloh; - příprava projektové dokumentace, její aktualizace a revize; - business analýza a business architektura nově připravovaných nebo upravovaných AIS; - poradenství v oblasti redesignu jednotlivých procesů realizovaných zadavatelem a jejich optimalizace; - podpora tvorby strategie rozvoje jednotlivých agendových systémů a informační koncepce rezortu MPSV; - komunikace s věcnými útvary Zadavatele ohledně jejich požadavků na rozvoj IT systémů a transformace do strukturované podoby business zadání; - podpora implementačních týmů při realizaci zadání; a - podpora testovacího týmu při přípravě testovacích scénářů a testovacích dat.
Interne KennungVZ 14/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje, že v případě ukončení platnosti Rámcové dohody vůči některému z Poskytovatelů (z jakéhokoli důvodu), je oprávněn vyzvat k přistoupení k Rámcové dohodě účastníkem zadávacího řízení veřejné zakázky, který se dle výsledku hodnocení umístil v pořadí za Poskytovatelem č. 6. Přistoupení nového účastníka bude probíhat podle pravidel uvedených v Rámcové dohodě.