455316-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Desinfektionsmittel – Dodávky dezinfekčních prostředků na zdravotnické prostředky, kontaktní povrchy a plochy z citlivých materiálů včetně zdravotnických prostředků postřikem a ubrousky napuštěnými účinnou látkou
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky dezinfekčních prostředků na zdravotnické prostředky, kontaktní povrchy a plochy z citlivých materiálů včetně zdravotnických prostředků postřikem a ubrousky napuštěnými účinnou látkou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) jsou průběžné dodávky postřikových dezinfekčních prostředků a ubrousků napuštěných účinnou látkou (dále jen „zboží“) pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“). Předmět plnění je vymezen i závazným návrhem smlouvy, který je přílohou č. 2 těchto zadávacích podmínek, a přílohou č. 6 (Druh a předpokládaný počet) a přílohou č. 7 (Požadované technické parametry zboží) těchto zadávacích podmínek. Blíže viz. zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ - 038/2023
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz zadávací dokumentace.