2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZÚ Washington – rekonstrukce budovy ZÚ – vypracování projektové dokumentace, zajištění inženýrské činnosti a výkon autorského dozoru
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace v anglické verzi, zajištění inženýrské činnosti a výkon autorského dozoru pro rekonstrukci budovy Zastupitelského úřadu České republiky na adrese 3900 Spring of Freedom Street NW, Washington, DC 20008, USA. Podkladem pro vypracování projektové dokumentace jsou Projektová dokumentace pro stavební povolení z 02/2018, viz Příloha č. 2 této zadávací dokumentace a Dokumentace pro provádění stavby z 03/2018, viz Příloha č. 4 této zadávací dokumentace a Projektová dokumentace interiérového vybavení jednotlivých prostor objektu (Interior Design) z 05/2018, viz Příloha č. 5, které vypracoval Atelier M1 architekti s.r.o., Markétská 1/28, 169 00 Praha 6, IČO: 27074153. Bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1