2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy nowej bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. przy ul. Kociewskiej 36-38 w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy nowej bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. przy ul. Kociewskiej 36-38 w Toruniu, tj: opracowanie dokumentacji projektowej na rzecz Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp z o.o. obejmującej całą infrastrukturę naziemną oraz Strefę 01 kondygnacji podziemnej (poziom -1) oraz opracowanie dokumentacji projektowej na rzecz Gminy Miasta Toruń podziemnego magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej oraz złożenie i uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę.
Interne Kennung: NB/ZP-9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001