2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planowanie i zakup powierzchni na nośnikach typu „Fullback”, usytuowanych na autobusach komunikacji miejskiej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest planowanie i zakup powierzchni na nośnikach typu „Fullback”, usytuowanych na autobusach komunikacji miejskiej w Warszawie, dla potrzeb realizacji kampanii informacyjnych Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP/SW/271/III-115/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Biuro Marketingu Miasta prowadzi cykliczne działania informacyjne Urzędu m.st. Warszawy, docierając za pomocą wielu rodzajów nośników reklamowych do mieszkańców Warszawy z bardzo ważnymi przekazami: ochrona zdrowia i życia, bezpieczeństwo, ochrona środowiska, rozliczanie podatków, gospodarowanie odpadami, korzystanie z komunikacji miejskiej, budżet obywatelski, liczne wydarzenia kulturalne i sportowe, konkursy oraz wiele innych, zgłaszanych do Biura Marketingu Miasta przez inne biura urzędu. W związku ze spodziewanym, wcześniejszym niż termin przewidziany umową, wyczerpaniem środków na planowanie i zakup powierzchni na nośnikach typu „Fullback”, usytuowanych na autobusach komunikacji miejskiej w Warszawie, z powodów, na które Biuro Marketingu Miasta nie ma bezpośredniego wpływu (koniczność zwiększenia wykorzystania nośników typu „Fullback” w ostatnich miesiącach) oraz biorąc pod uwagę konieczność zachowania ciągłości prowadzonych kampanii informacyjno-promocyjnych i skutecznego dotarcia z przekazem do szerokiej grupy odbiorców (realizując zadanie własne gminy zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r – Art. 7. ust. 18, Dz. U. 1990 Nr 16 poz. 95), co w szczególności zapewnia wykorzystanie do tego celu nośników usytuowanych na pojazdach komunikacji miejskiej (autobusach), wskazujemy, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. W kontekście istniejących procedur i rozwiązań dotyczących zgłaszania i realizacji kampanii informacyjno-promocyjnych w Urzędzie, realny termin wyczerpania środków z umowy na nośniki reklamowe, a tym samym jej zakończenie, jest niemożliwe do przewidzenia w dłuższym terminie. Uniemożliwia to wcześniejsze podjęcie działań mających na celu przeprowadzenie postępowania przetargowego oraz zawarcia umów z wykonawcami z zachowaniem pełnego (35-dniowego) terminu składania ofert. Przeprowadzenie postępowania przetargowego oraz zawarcie umowy z Wykonawcą z zachowaniem pełnego terminu składania ofert skutkować będzie ponad 4-tygodniową przerwą w dostępie do w/w nośników, co w znaczący sposób ograniczy możliwości prowadzenia działań informacyjnych Urzędu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY