455353-2026 - Wettbewerb
Belgien – Marketing – Samenwerking met een digitaal Engelstalig platform rond de Belgische biercultuur
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSamenwerking met een digitaal Engelstalig platform rond de Belgische biercultuur
BeschreibungSamenwerking met een digitaal Engelstalig platform rond de Belgische biercultuur
Interne KennungTVL/2026/1964/OMB/THE
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1