2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup stacji roboczych dla centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w ramach projektu "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych "realizowanej w ramach projektu będącego elementem Inwestycji Inwestycja D1.1.1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa stacji roboczych z oprogramowaniem Office wyszczególnionych w Opisie Przedmiotu Zamówienia wraz z udzieleniem licencji na korzystanie oprogramowania, w ramach inwestycji finansowanej ze środków publicznych pod nazwą „Zakup stacji roboczych dla centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w ramach projektu "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych "realizowanej w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności udzielania świadczeń onkologicznych poprzez modernizację i doposażenie infrastruktury Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Lublinie” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” będącego elementem Inwestycji Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dostarczył przedmiot zamówienia własnym staraniem i na własny koszt do siedziby Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany jest uprzednio uzgodnić dzień dostawy. 3. W ramach prowadzonego postępowania Zamawiający oczekuje dostawy sprzętu i/lub oprogramowania wraz z dokumentami licencji wymienionym w załączniku nr 1A OPZ 4. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia był tej samej jakości i spełniał wszystkie warunki określone w SWZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1A do SWZ. 6. Warunki licencji na korzystanie z oprogramowania dostarczonego w ramach niniejszej postępowania szczegółowo określone są w Załączniku nr 3 do umowy. 7. Zasady świadczenia usług gwarancyjnych zostały opisane w Załączniku Nr 4 do umowy. 8. Zamawiający wymaga aby: a. dostarczany sprzęt w ramach postępowania był nowy, b. dostarczane oprogramowanie pochodziło z autoryzowanego kanału sprzedaży producentów, c. dostarczone oprogramowanie było nowe, d. korzystanie przez Zamawiającego z dostarczonych produktów nie stanowiło naruszenie majątkowych praw autorskich osób trzecich, e. dostarczone oprogramowanie, było oprogramowaniem w wersji aktualnej na dzień poprzedzający dzień składania ofert. Jeśli w trakcie realizacji zamówienia ukaże się aktualizacja Wykonawca uaktualni oprogramowanie do najnowszej wersji, f. oferowane oprogramowanie nie było przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji, sprzedaży lub serwisowania, aktualizowania, wsparcia itp.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: Zestaw komputerowy (stacja robocza, monitor, kamera, głośniki)