2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding en schoeisel
Beschreibung: De inkoop van Bedrijfskleding en schoeisel. Opdrachtgever wil een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 250.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2024-237
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18222000 Firmenkleidung, 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 250.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
455434-2025 - Resultaat
Nederland – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Bedrijfskleding en schoeisel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfskleding en schoeisel
Interne identificatiecode: 2024-237
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 18143000 Beschermende uitrusting, 18222000 Bedrijfskleding, 18800000 Schoeisel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -