2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej w 3 płaszczyznach (3D) dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wytrząsarki laboratoryjnej w 3 płaszczyznach (3D) (1 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 179744-2026
Interne Kennung: 5B10.291.1.31.2026.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38436100 Mechanische Rüttler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej w 3 płaszczyznach (3D) dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdańskiego.