See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Betreft een opdracht met twee percelen. Perceel 1 heeft betrekking op de warme drankenvoorziening van de Gemeente Sittard-Geleen. Perceel 2 heeft betrekking op de warme drankenvoorziening van de gemeente Stein. Betreft de huur van koffieautomaten voor de duur van 6 jaar. Inclusief operating services en het leveren van ingrediënten en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: Z/26/848269
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Gemeente Sittard-Geleen
Beschreibung: Perceel 1 heeft betrekking op de warme drankenvoorziening van de Gemeente Sittard-Geleen. Betreft de huur van koffieautomaten voor de duur van 6 jaar. Inclusief operating services en het leveren van ingrediënten en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het kan zijn dat er automaten bijgeplaatst moeten worden of dat er automaten teruggenomen moeten worden. Daarnaast is de afname van ingrediënten en verbruiksartikelen geheel afhankelijk van het daadwerkelijke gebruik en het aantal genuttigde consumpties.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Gemeente Stein
Beschreibung: Perceel 2 heeft betrekking op de warme drankenvoorziening voor de gemeente Stein. Betreft het leasen van koffieautomaten, inclusief onderhoud en het leveren van de benodigde ingrediënten en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: 2