2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów spożywczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów spożywczych do Aresztu Śledczego w Bytomiu; ul. Wrocławska 4, 41-902 Bytom oraz Oddziału Zewnętrznego w Zabrzu; ul. ks. Pawła Janika 12, 41-806 Zabrze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 6 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 18 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Vorherige Bekanntmachung: 257880-2025
Interne Kennung: ZP-2/Ż/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Mięso wołowe, wieprzowe, podroby wieprzowe - 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/Ż/2025/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15114000 Innereien
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Warzywa i owoce przetworzone - 13 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY.
Interne Kennung: ZP-2/Ż/2025/17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332290 Konfitüren, 15332230 Marmeladen