455510-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Achizitionarea de Alimente diverse destinate prepararii hranei pacientilor internati in sectiile medicale ale Spitalului Judetean de Urgenta Slatina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitionarea de Alimente diverse destinate prepararii hranei pacientilor internati in sectiile medicale ale Spitalului Judetean de Urgenta Slatina
Beschreibung: Achizitionarea de Alimente diverse destinate prepararii hranei pacientilor internati in sectiile medicale ale Spitalului Judetean de Urgenta Slatina - impartite in 4 loturi
Interne Kennung: 4394927/2026/45
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CHIFLE 80GR CU SARE SI FARA SARE
Beschreibung: CHIFLE 80GR CU SARE SI FARA SARE Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0002
Titel: CARNE SI PREPARATE DIN CARNE
Beschreibung: CARNE SI PREPARATE DIN CARNE Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15112130 Hühner
Los: LOT-0003
Titel: LEGUME, RADACINOASE, VERDEATA
Beschreibung: LEGUME, RADACINOASE, VERDEATA Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0004
Titel: CONSERVE DE FRUCTE SI LEGUME
Beschreibung: CONSERVE DE FRUCTE SI LEGUME Cantitatile sunt specificate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15331460 Gemüsekonserven