See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 39/ZP/26 Zakup narzędzi do obsługi SP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup narzędzi ręcznych, sprzętu warsztatowego oraz znakowarki laserowej. • zadanie nr 1 – Zestaw narzędzi CRM 55 • zadanie nr 2 – Zestaw narzędzi hangarowych CRM 56 • zadanie nr 3 – Zestaw narzędzi do awioniki CRM 57 • zadanie nr 4 – Zestaw narzędzi do mechaniki CRM 58 • zadanie nr 5 – Zestaw narzędzi CRM 59 • zadanie nr 6 – Zestaw narzędzi CRM 60 • zadanie nr 7 – Znakowarka laserowa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – Zestaw narzędzi CRM 55
Beschreibung: Zestaw narzędzi CRM 55 w ukompletowaniu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – • zadanie nr 2 – Zestaw narzędzi hangarowych CRM 56
Beschreibung: Zestaw narzędzi hangarowych CRM 56 w ukompletowaniu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 – Zestaw narzędzi do awioniki CRM 57
Beschreibung: Zestaw narzędzi do awioniki CRM 57 w ukompletowaniu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 – Zestaw narzędzi do mechaniki CRM 58
Beschreibung: Zestaw narzędzi do mechaniki CRM 58 w ukompletowaniu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 – Zestaw narzędzi CRM 59
Beschreibung: Zestaw narzędzi CRM 59 w ukompletowaniu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 – Zestaw narzędzi CRM 60
Beschreibung: Zestaw narzędzi CRM 60 w ukompletowaniu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 – Znakowarka laserowa
Beschreibung: Znakowarka laserowa w ukompletowaniu zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. 6. Dla zadania nr 7 przedmiot zamówienia obejmuje również przeprowadzenie szkolenia dla 3-5 osób w zakresie obsługi oraz konserwacji urządzenia
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung