See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń sieciowych w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM
Vorherige Bekanntmachung: 352817-2026
Interne Kennung: ZP/LK/271/III-61/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa i wdrożenie urządzeń sieciowych w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM opartej na rozwiązaniach Cisco Systems
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie urządzeń sieciowych w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM opartej na rozwiązaniach Cisco Systems
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: dostawa i wdrożenie urządzeń sieciowych w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM opartej na rozwiązaniach Huawei Technologies
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie urządzeń sieciowych w ramach infrastruktury teleinformatycznej UM opartej na rozwiązaniach Huawei Technologies
Interne Kennung: Część 2