2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, implementatie en beheer van een Energie Management Systeem, inclusief factuurvalidatie en bijbehorende dienstverlening
Beschreibung: Gemeente Venlo wenst een Opdrachtnemer te contracteren die een EMS levert waarbij het vanuit deze oplossing mogelijk is de werkzaamheden voor alle processen met betrekking tot energiemanagement eenvoudig uit te kunnen voeren. Zie Inschrijvingsleidraad voor meer informatie. De geschatte opdrachtwaarde bedraagt ongeveer €600.000,- exclusief btw. De genoemde bedragen zijn indicatief. De gemeente Venlo geeft geen (omzet)garanties. U kunt aan deze gegevens dan ook geen (impliciete) verwachtingen en/of rechten ontlenen.
Interne Kennung: 660532
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst behoudt de gemeente Venlo zich het recht voor om de Opdracht uit te breiden met de volgende onderdelen, voor zover deze functioneel en technisch aansluiten op het energiemanagement systeem: • Uitbreiding van het aantal licenties, gebruikers en/of toegangsrechten binnen de bestaande oplossing. • Afname van door Opdrachtnemer ontwikkelde nieuwe modules, componenten of functionaliteiten die bijdragen aan monitoring, analyse, rapportage, signalering, optimalisatie, beheer of andere EMS-gerelateerde processen. • Implementatie van datagedreven, AI-ondersteunde of andere technologische innovaties en doorontwikkelingen die: o bijdragen aan efficiënter energiebeheer, verbeterde prestaties, hogere systeembeschikbaarheid, een hoger beveiligingsniveau of een verbeterde gebruikerservaring o technisch verenigbaar zijn met de bestaande oplossing; o voldoen aan toepasselijke wet- en regelgeving, waaronder de AVG en relevante beveiligingsnormen; en o geen wezenlijke wijziging van de (aard van de) opdracht tot gevolg hebben.