2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa polegająca na posadzeniu i 3-letniej pielęgnacji wraz z dostawą materiału roślinnego w ramach akcji społecznej "Wrośnij we Wrocław" w Parku Biskupińskim i Parku przy ul. Canaletta – jesień 2025”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest na dostawa materiału szkółkarskiego (drzew i krzewów) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej, posadzenie i objęcie trzyletnią pielęgnacją w ramach zadania: „Usługa polegająca na posadzeniu i 3-letniej pielęgnacji wraz z dostawą materiału roślinnego w ramach akcji społecznej "Wrośnij we Wrocław" w Parku Biskupińskim i Parku przy ul. Canaletta – jesień 2025”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: ZP/PN/220/54/2025/DZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 03452000 Bäume, 03451300 Sträucher
5. Los
Los: LOT-0001