455576-2026 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Przewóz uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli oraz dowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Barlinek w terminie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. we wszystkie dni nauki szkolnej. (1)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzewóz uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli oraz dowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Barlinek w terminie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. we wszystkie dni nauki szkolnej. (1)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli oraz dowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Barlinek w okresie od dnia 1 września 2026r. do dnia 31 grudnia 2026r. we wszystkie dni nauk szkolonej z podziałem na dwa zadania. 1) Zadanie nr 1 - Przewóz uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli Gminy Barlinek, realizowany w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych we wszystkie dni nauki szkolnej, 2) Zadanie nr 2 - Dowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Barlinek we wszystkie dni nauki szkolnej.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzewóz uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli Gminy Barlinek, realizowany w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych we wszystkie dni nauki szkolnej w okresie od dnia 1 września 2026r. do dnia 31 grudnia 2026r.,
BeschreibungPrzewóz uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli Gminy Barlinek, realizowany w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych we wszystkie dni nauki szkolnej w okresie od dnia 1 września 2026r. do dnia 31 grudnia 2026r.,
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelDowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Barlinek we wszystkie dni nauki szkolnej w okresie od dnia 1 września 2026r. do dnia 31 grudnia 2026r.
BeschreibungDowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Barlinek we wszystkie dni nauki szkolnej w okresie od dnia 1 września 2026r. do dnia 31 grudnia 2026r.
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)