See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderwijsdiensten
Beschreibung: Vrijwillige transparantie vooraf - Onderwijsdiensten. Deze opdracht ziet op het leveren van onderwijsdiensten binnen diverse branches in Nederland en Benelux aan de NCVB. De opdrachtverstrekking is aan TTC Projectem B.V. Daarbij geldt dat: a. de mededinging om technische redenen ontbreekt (artikel 2.32 lid 1 sub b 2e bullet Aanbestedingswet 2012), en b. er geen redelijk alternatief of substituut bestaat en het ontbreken van mededinging niet het gevolg is van een kunstmatige beperking van de voorwaarden van de aanbesteding (artikel 2.32 lid 3 Aanbestedingswet 2012) De omvang van de opdracht zal tussen de €4.000.000,- en €6.000.000,- per jaar liggen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1