455600-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5 900 000,00 zł na pokrycie deficytu budżetowego gminy Iława
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5 900 000,00 zł na pokrycie deficytu budżetowego gminy Iława
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu w wysokości 5 900 000,00 zł na pokrycie planowanego deficytu budżetowego. Termin spłaty kredytu: lata 2026 – 2035
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001